XAS 88

XAS 88

ATLAS COPCO - XAS 88

Performans

Yenilikçi ürünlerin basit ve müşteri odaklı olması gerekir. Kompresörlerimizin kullanımı kolaydır, dolayısıyla içerdikleri gelişmiş teknolojiler gözüne çarpmayabilir.

Özelleştirilmiş

Kompresörünüzün size özel gereklilikleri karşılamasını istersiniz. İşte bu yüzden, en çeşitli seçenek ve özellik portföyünü kullanarak kompresörünüzü özelleştirmenize olanak tanıyoruz.

Taşınabilir basınçlı hava çözümleri için ileri görüşlülük

Her nereye gidecek olurlarsa olsun, çalışacakları alana giderken çalışma aletlerini de yanlarında götürmesi gereken şirketlerin en önemli yardımcısı. Hava kompresörü serimizdeki ürünler tüm dünya genelinde araçlarla çekilerek veya araçlar üzerinde taşınarak çalışmanın yapılacağı alana götürülebilmektedir. Siz hazır olduğunuzda bu kompresörler de çalışmaya ve harekete hazır. Müşterilerimizle birlikte geliştirilen bu ürünlerde, en kompakt boyutlarda ve dengeli tasarımın yanı sıra üst düzey verimliliği bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca, modellerimizden birçoğu HardHat® kanopi ile birlikte gelir!

Etkileyici yeni 8 serisi: siz hazır olduğunuzda o da hazır

Atlas Copco'nun yeni 8 serisi kompresörleri, on yıldan uzun süreli bir sürekli geliştirme sürecinin ürünüdür. İlk kez normal bir binek aracın arkasında taşımak mümkündür ve özel bir ehliyet tipi gerekli değildir. 5 m3/dk'ya kadar hava üretebilen bir kompresör, tam boyutlu yakıt deposu, son soğutucu ve jeneratör kompakt ve hafif bir paket haline getirilmiştir.

Hafif ve verimli çekilebilir hava kompresörü

 

Zoom in

Yeni 8 serisi seyyar kompresör

Tüm bu özellikler öncü hava elemanı tasarım yöntemlerimizdeki son gelişmeler sayesinde mümkün olmaktadır. Böylece benzer modellerden 150 kg'a kadar daha hafif kompresörler üretebilmekteyiz. Ancak verimlilik olmadan bunun bir anlamı olmadığının da farkındayız. Verimliliğin birden fazla anlamı olabilir: daha kısa servis süresi, daha düşük yakıt tüketimi veya daha fazla kullanım alanı gibi. 8 Serisi tüm bu kategorilerde olağanüstü bir performans verebilmektedir.

Efsanevi HardHat

 

Zoom in

HardHat kanopi toplam sahip olma maliyetini optimize eder

Son olarak, uygulamanıza bağlı olarak sağlamlık, uzun ömür, dayanıklılık veya sertlik gibi özellikler isteyebilirsiniz. Tüm bu isteklerinizi tek bir kelime ile karşılayabiliriz: HardHat®. Bu efsanevi kanopi 2005 yılında geliştirilmiştir ve 8 Serisinde en yeni ve en sağlam tasarım bulunmaktadır.

Gaziova 7/24 Forklift, İş Makinaları, Yedek Parça, Satış

SATIŞ

0530 345 99 17
gaziova@gaziova.com.tr
Gaziova 7/24 Teknik Servis

TEKNİK SERVİS

0533 674 63 33
gaziova@gaziova.com.tr